top of page

Homeopātija

Homeopātija ir ārstēšanas metode, kuras pamatā ir uzskats, ka slimība jānovērš ar zāļlīdzekļiem, kas lielākās devās paši var izraisīt ārstējamai slimībai līdzīgus simptomus ("līdzīgs jāārstē ar līdzīgu"). Homeopātijas pamatus licis vācu ārsts Z. Hānemanis 18. gs. beigās.      

Homeopātija akceptē un respektē organisma kā vienota veseluma principu un terapijā uzsver ne tikai fiziskā, bet arī emocionālā un mentālā plāna būtiskumu. Ar stipri atšķaidītiem un potencētiem dabīgas izcelsmes preparātiem stimulējot ķermeņa spēju dziedināt pašam sevi un uzveikt slimību ar tam dabiski piemītošās vitalitātes palīdzību, tiek stiprināta imunitāte, lai palīdzētu ķermenim atgūt dabisko līdzsvaru.

 locītavu problēmas, ceļgalu problēmu ārstēšana, muguras sāpju ārstēšana, locītavu problēmu ārstēšana,  atkarība no nikotīna, nikotīna atkarības ārstēšana, narkotiku atkarības ārstēšana, sāpju ārstēšana

   Homeopātija balstās uz 5 pamatprincipiem: 
1) slimnieks rūpīgi novērojams, it īpaši pievēršot uzmanību tā sūdzībām, raksturam, temperamentam, nosliecēm, ķermeņa uzbūvei; 
2) slimības ārstēšanā lietojami zāļlīdzekļi, kas noteiktos apstākļos veselam cilvēkam spēj izraisīt līdzīgus simptomus;
3) visi zāļlīdzekļi pirms ieviešanas praksē pārbaudāmi veselam cilvēkam; 
4) zāļlīdzekļi lietojams stipri atšķaidīts; atšķaidījumus Hānemanis nosaucis par potencēm un apzīmējis ar burtiem D (decimālpotence jeb desmitkārtīgie atšķaidījumi) un C (centesimālpotence jeb simtkārtīgie atšķaidījumi); 
5) slimīgās parādības jānomāc nevis no ārienes, bet "jālikvidē no iekšienes" ar uzmanīgu kairinājuma terapiju.

 dažādu sāpju ārstēšana, frekvenču rezonanse. Ar adatu terapijas palīdzību var ārstēt: locītavu un mugurkaula problēmas. Ārstniecībai labi padodas ceļgalu un plecu locītavu problēmas.

   Biorezonanses terapija ir ārstēšanas metode, kuras pamatā ir šūnu vai citu bioloģiski aktīvu vielu frekvenču rezonanse (rezonanse - kāda impulsa pastiprināšana; biorezonanses procesā tiek normalizēta noteiktu šūnu darbība). Pirms uzsākt ārstēšanu, jāiegūst informācija par noteikta orgāna šūnu darbību - gan slimo, gan veselo. To parāda elektriskie signāli biorezonanses aparātā - līdzīgi, kā taisot kardiogrammu vai encefalogrammu.

 Biorezonansē izšķir harmoniskās un pataloģiskās frekvences (elektriskās svārstības). Harmoniskās ir tās, ko raida veselā šūna - katra šūna ir uzlādēta, katrai ir elektriskais lauks (viss cilvēks ir elektriskais lauks), bet pataloģiskās raida slimās šūnas. 

Biorezonane
Biorezonanse
Dēļu terapija; Homeopātija; Akupunktūra (atkarību ārstēšana); Biorezonanse

 Ārstēties ar biorezonansi ir ieteicams gan akūtu, gan hronisku slimību gadījumos. Ir arī speciāla grūtnieču programma, kuras laikā, normalizējot šūnu darbību, tās atbrīvojas no sārņiem, tātad - atjaunojas. Jāstrādā ar attīrošajiem orgāniem - aknām, nierēm plaušām. Grūtniecēm, arī citiem cilvēkiem, nepieciešamības gadījumā, tiek piedāvāta arī multirezonanse - kad papildus biorezonansei ārstēšanā tiek izmantota homeopātija; vai adatu terapija. Tā kā biorezonanse ir organismam ļoti draudzīga metode - ārstēšanā netiek izmantoti medikamenti un nekas netiek griezts. Ļoti labi biorezonanse iedarbojas uz bērniem un veciem cilvēkiem. Uz bērnu tāpēc, ka viņa organisms ir visu uztverošāks, šūnas nav tik piesārņotas un darbojas ātrāk. Īpaši labi bērniem biorezonanse nostiprina imunitāti, bet uz vecajiem cilvēkiem labvēlīgi iedarbojas tāpēc, ka piesārņotās šūnas tiek attīrītas. Tieši šūnu piesārņotība taču ir tā, kas veicina orgānu nolietošanos - novecošanas procesu.

Tāpēc biorezonanse ir arī ļoti laba profilaktiska ārstēšanas metode.

bottom of page